Polityczny gorszy sort obywatela

Politycy biorą się za prosty lud. Reklamują siebie, jako twór ule­piony z solidnej gliny, lepszy od pozostałych. Predestynowani do spra­wo...

Wednesday, 28 November 2018

Nie masz powodu, aby się tłumaczyć: prawdziwe mendy żyją pośród nas

Kolejny odcinek przygód Agatki i Matyldy, opowiada historię wymyśloną, ale taką, która mogłaby się prawdziwie wydarzyć. 
Cieszymy się, że mogą Państwo przeczytać fragmenty naszej powieści, którą piszemy poprzez stronę seeik.pl i zachęcamy do jej śledzenia. 


Materiał powstał w ramach działalności statutowej. Nie ma nic wspólnego z rzeczywistością. Stanowi promocję sztuki, nawiązując do wolności słowa i środków wyrazu. 
Wszelka zbieżność, może być jedynie czysto przypadkowa i nie stanowi podstawy do roszczeń osób trzecich, gdyż opowieść nigdy się nie wydarzyła i ukazane sytuacje, stanowią jedynie wyobraźnię autorów i nie mogą stanowić odniesienia do rzeczywistości. 

Redakcja 
_____________________________


SEEiK.pl

Matylda była zaniepokojona. Tego ranka natrafiła na prawdziwą przeszkodę. Dowiedziała się od koleżanki, że prawdziwe mendy żyją pośród nas i są do tego cielesne. – Tak, tak… Zupełnie wyraźne i przy tym, mają ciało, niekiedy całkiem przyzwoite. Tapeciarze, dobrze pachnący, trącają ludzkie nozdrza uszlachetnionym wyziewem  perfum, aby odwrócić uwagę od innych zapachów.
Dajmy na to, że ktoś wcześniej uprawiał seks, trzepał konia czy korzystał z wygódki. Typowo teoretycznie, ale zapach pozostaje. Oszukujemy się przy zbliżeniowym kontakcie. Dopiero przy bezpośrednim dojściu, zyskujemy świadomość rzeczy.
Wytracamy naszą naturę, ale po co nam natura jak można być kurwą. Nie chodzi też o taką kobietę, która zarabia – bo to żaden wstyd być solidnym pracownikiem. Rzecz idzie o ludzką kurew, które ssie soki z życia, czerpiąc radość z dosrywania innym. Z taką dupą się nie walczy, bo może człowieka bezlitośnie osrać. Postępuje przy tym na ślepo, pozostawiając po sobie zgliszcza sanitarnej rozpierduchy.
Nie ma się co nad tym roztkliwiać, ale ludzie oceniają nas po pozorach. Kochają nas za pozory i bycie fałszywymi frajerami. Dają się nam posuwać, gdy posiadamy drogi zegarek czy dobry samochód, zupełnie bez powodu, wiedząc że stać nas na wykarmienie potomstwa. Drogie imprezy, bogate stroje i nieziemskie ceny za nocleg w hotelu, pozwolą wkupić się każdemu pedałowi do kompletu napędowego składaka.
Zapominają, że sami są niedoskonali i tylko na chwilę przybrali maskę. Ciężko oddycha się z takim obciążeniem, ale ludziom to nie przeszkadza. Tracą łączność ze światem, karmiąc się iluzją. Wówczas, łatwiej jest im porzucić przyjaźń lub roztoczyć nad kimś niepamięć. Mniej boli i nie powoduje wyrzutów. Gdyby ludzie zaczęli myśleć, to nie skazywaliby innych na śmierć głodową. Jednak, taka wiedza boli i nie pozwala na regularne i bezstresowe trzepanie konia. Reszta pozostanie tajemnicą.
Tacy ludzie krzyczą, że są homofobami i antysemitami, a sami są pewnie gejami i Żydami. Te połączenie nie musi być drastyczne. Bycie gejem to nie grzech, lecz kwestia higieny oraz uczuć. Co do Żydów, to ludzie jak każdy, tyle że cywilizacja ma na ich tle kompleks, spotęgowany wspólną religią. Żydzi zachowują tradycje rodzinne i charakter, a to nie pozwala ich segmentować, czym wkurwiają światowe elity, zarządzające głupotą na Ziemi. Istnieją seksualne perwersje i pęd do kutasa. Jedna Żydówka z Chicago, nie mogła poruszać się pod domu inaczej, jak w jej cipce nie pracował różowy penetrator, ale była wolnego stanu i eksperymentowała, aby kiedyś być nie tylko przykładną żoną i matką, lecz przede wszystkim kochanką, dającą swemu mężczyźnie radość z popuszczenia. Oprócz seksu, zbierała dary dla ubogich, kształciła się i odwiedzała regularnie synagogę. Zacna dupencja z niej była…
Dyskusja internetowa wkurzyła Matyldę, gdy czytała wypociny jednego totalnego idioty z sodomickiej nory, zlokalizowanej na przedmieściach cywilizowanego świata, który głosił hasła wyssane z palca, promowane przez rządowych szczekaczy, dla których jaszczurka i krokodyl to, to samo zwierzę.
Wiedziała, że ludzie łapią się na pozory, ale Internet nie pozostawia złudzeń. Bezpieczniej jest o czymś myśleć i tego nie praktykować. Publiczna sieć, sprawiła że Matylda poznała ilu prawdziwych debili i pozorantów, porusza palcem po smartphonie, pozbawionych całkowitej odpowiedzialności za własne poczynania.
W jej rodzinnym mieście, pond dwadzieścia procent aktywnych seksualnie osobników, szukało w sieci możliwości połechtania się językiem. Ze wzajemnością i wtedy jest wybaczalne, aczkolwiek może powodować drętwienie i pypcie.  
Znała osobiście gościa. Wiedziała że ma firmę zarejestrowaną za granicą, a w kraju robi interesy, uciekając od podatków. Zadbał o siebie, bo emerytura z Dublina jest lepsza, szczególnie od tej z Warszawy. Nie rozumiała tego, po co szuka na siłę „tych złych i winnych upodlenia narodu polskiego?”. Taka dwulicowość w kwestiach podstawowych, przekłada się również na stosunki społeczne i pożycie intymne rodaków. Wolą analnie, bo to pozwala zaoszczędzić na niechcianych ciążach. Zresztą, żaden grzech, aby tylko dupa była czysta. Upodlić się można na wiele sposobów. Grunt, żeby innych przy tym nie pouczać i nie potępiać.
Matylda pomyślała o tym, co by było (pytanie z sekcji specjalnej), gdyby ludzie nie używali perfum? Świat stałby się prostszy, a wzajemna tolerancja i aprobata, musiałyby pozwolić nam żyć bardziej dziko i stadnie. Skończyłoby się upiększanie na siłę i tworzenie masek, których zadaniem jest upodlanie innych, przypominanie o tym, gdzie jest czyjeś miejsce w szeregu oraz hejtowanie po kryjomu, połączone z obrabianiem dupy. Celem głównym ludzkiego życia jest prokreacja i zadowalanie. Matylda była troszkę inna, choć to też ją intrygowało.
Dupa powinna być zawsze biała, a jak staje się czarna, to trzeba ją liznąć. Wychodzi taniej niż bezpodstawne plotowanie, a przy tym masa korzyści…
Znając prawdziwie smukłą zasadę współżycia społecznego, Matylda wychodziła z założenia że z debilami się nie dyskutuje, gdyż sprowadzą każdego do swojego poziomu.
Matylda i tak była już zmęczona, bo Agatka zrobiła co mogła, aby uprzykrzyć jej życie. Po rozstaniu, przyjaciółka nie mogła przestać bruździć Matyldzie. Dowiadywała się o tym, od każdego wspólnego znajomego, jak to jest zła i niedobra suka. Naskarżyła nawet na psiarnię, aby kundle złapały trop i powęszyły na żmijowisku.
Niemoralna Agatka była takim tycim świntuszkiem, który odwracając uwagę od własnej chuci, chciał zrobić z Matyldy podłą sucz. Groteskowa błazenada, trwała, rozciągając się po cyckach. Agatka zapomniała dodać frytki do tego i pokropić ketchupem, ale z oszczędności władowała całą furę łajna i posłała przyjaciółce.
Matylda wiele znosiła, uważając że trzeba na pewne rzeczy przymknąć oczko i wypiąć tyłeczek. Łóżko jest potrzebne każdemu, bo po coś Bozia dała dziurki i pałki, ale istniały granice, których wyznacznikiem był stan wolny oraz ogólna przyzwoitość. – Mężatek i żonkosiów, nie tyka się za frędzla – tłumaczyła Agatce.
Wyjaśnijmy, że męska i żeńska cześć tej populacji, posiada ów frędzel, dostarczający powszechnej radości z przywdziewania ogumienia.
Stanowiło to wołanie na puszczy, gdyż Agatce chodziło wyłącznie o seks. Zajęci ludzie, wracają do swych domów i aby uniknąć monotonni w związku, potrzebują odmiany. Single są ciężcy w pożyciu, bo istnieje ryzyko iż jakiś procent z nich, zechce się zaangażować w stały związek. A komu się chce w dzisiejszych czasach rozwodzić? Ciężko z nimi o przygodny seks, a wyposzczeni przez życie, znają się jedynie na trzepaniu gruchy i drażnieniu prostaty.
Zajęci ludzie są dynamiczniejsi w zbliżeniach, a dodatkowy bodziec, stanowi wina i poczucie strachu. Odrobina perwersji mentalnej bywa potrzebna do lepszego ukrwienia przyrządów, które dostrojone, wahają się na zwisach.
Agatka unikała problemów, wybierając zajęte członki, na których kołysała się jak rozłożysta rolka świeżusieńkiego papieru toaletowego, którego przeznaczeniem było delikatne pieszczenie warg –  nie tylko od dupy strony.  Powierzchowny kontakt z dupą sprawia radość. Istnieje pewna nieopisywana nigdzie radość, związana z początkiem fazy wypróżniania. Ludzie nie myślą o tym albo inaczej – nie chwalą się tym głośno. Smród towarzyszy nam od najmłodszych lat życia i powoduje że ciągle pachnimy się, aby uniknąć społecznej kompromitacji. Wobec naszej dupy pozostajemy surowi, waląc z niej jak z ruskiego działa, przygłuszonego niedomkniętym zaworem.
A co by się takiego stało, jakby ktoś nie wytrzymał czy coś poczuł? W sumie nic, ale społeczny nacisk jest tak silny, że człowiek zostaje zduszony samą myślą o obcowaniu z zapachem drugiego osobnika. Ludzki zapach uważany jest wręcz za dewiację i powszechnie nietolerowany, a wręcz stanowi obrzydzający element. W ciągu dnia możemy zajmować się tym, co sprawia nam radość lub kapcanieć się w pozornym świecie, pohukując w iluzji cieniutkim odgłosem, ślizgających się przeciwciał.
Agatka miała we krwi skłonność do udawania, którą zaaplikowano jej z mlekiem matki.  Udało się jej tak dobrze odgrywać przed Matyldą, że ta była w stanie uwierzyć w każdą opowieść i bez mrugnięcia okiem, posunąć się do odchylenia zasad, aby tylko seksualnie zboczona Agatka, mogła podniecić się i zmoczyć.
Nazbierało się tego przez życie, bo Agatka skakała na wielu zajętych chłopów, którym w takt przygrywało zainteresowanie namiętnej kochanki. Przeszkadzała jej wyłącznie Matylda, która utrudniała poufne zbliżenia, pouczając koleżankę o szacunku wobec siebie samej. Krążyła nad jej życiem, niczym sęp nad padliną, chroniąc jej dobre imię przed bandą baranów. Wiemy, że sęp to ptak stadny, który widząc pokarm, krąży po bezwietrznym niebie, aby przywołać innych biesiadników do uczty.
– Jaki tam szacunek? Przecież nic złego nie robię! – darła się Agatka.
– Ty nie wiesz na czym polega prawdziwa miłość, kobieto – ripostowała Matylda.
– Za to dobrze, że ty to wiesz i sobie chłopa znaleźć nie możesz. – Agatka pozostawała nieugięta. Znaczy się, zgięta była, bo plecy ją bolały od harców, ale moralnie postawiła się agresji.
– Że co, proszę… – zatkała się Matylda. – Po jej oczach spłynęły łzy. Pomyślała sobie, że Agatka to prawdziwa sucz, ale nie zniechęcała się i postanowiła dalej zabiegać o przyjaźń.
– Dobrze wiesz, że to przez ciebie rozstałam się z Tomkiem – odpowiedziała Matylda. – Drażniło go, że zbyt wiele czasu ci poświęcałam. – A ja nie mogłam, ot tak, ciebie zostawić w potrzebie.
– To jesteś frajerka i pustak – odpowiedziała Agatka. – Ha, ha – śmiała się. – Nikt ciebie o to nie prosił.
Matylda nie miała nic przeciwko stosunkom seksualnym czy trwałemu związkowi Agatki. Drażniła ją forma, a rozdzierało to, że kurewstwo tak zostało skryte, że nikt nie spodziewał się tego, że Agatka była najprostszą formą pospolitej podmiejskiej dupodajki.  
Myśli te wracały do Matyldy, ale musiała nauczyć się z tym żyć. Nie musiała się już nikomu tłumaczyć, gdyż osiągnęła wiedzą, czy wręcz pewność, że prawdziwe mendy żyją pośród nas.


SEEiK.pl
To be continued...

__________________
Jeżeli interesują was dalsze losy. Śledźcie naszą stronę na www.seeik.pl.
Szerokości.

Kolejne części 
Jak żyć?
Reakcje:

0 komentarze:

Post a Comment

Polecamy

Labels

"Goryle we mgle" (1) 1939 r. (1) 500 plus (2) Abraham (1) Abraham Joshua Heschel (1) Adam (2) Adam Mickiewicz (1) Adolf Hitler (2) afery (1) Afryka (1) Agatka (5) agent (1) Aggeusz (1) akcyza (1) aktywność (1) Al-Imran (1) Alela (1) alkohol (2) alkoholizm (1) Ameryka (1) Ameryka Południowa (1) amok (1) anal (2) analiza (1) anecdote (1) angel (3) angels (1) Anglia (1) Aniela Dulska (1) anioł (43) anioł stróż (1) aniołowie (6) Anne Applebaum (2) Anton Szandor LaVey (8) antyk (1) aplikacje (1) Apokalipsa (5) Arabowie (1) Arakad (1) area (1) Ari (1) Armagedon (3) Armia Ludowa (2) Armillaria mellea (1) Aron ha-kodesz (1) artworks (1) aszera (1) atak energetyczny (1) atak psychiczny (1) Augustyn (2) Autumn (5) autumnal weather (2) awareness raising (1) Babel (1) Babilon (1) Baltic (1) Baltic Sea (1) bastion (1) beauty flowers (6) beauty plants (4) begonia (1) Behemot (1) Beliar (2) bell (1) Belzebuba (1) Bereza Kartuska (1) bestseller (1) bezrobocie (2) bezrobotny (2) Biblia (29) Biblia Szatana (8) biblioteki (1) bigos (1) Birobidżan (1) biuro (1) bladder (1) Bliski Wschód (1) bliskość (1) Blok Wschodni (1) Bóg (6) ból dupy (1) bóle rodzącej (1) Bolivar Belicosos Finos (1) book (2) brak kontroli (1) Brama (1) Brama Erebu (1) Bruksela (2) buchanie (1) building (1) buildings (1) burdel (1) całun (1) cathedral (1) cele (1) celebracja (2) Chawa (1) cherub (1) choroba (1) chrześcijaństwo (6) church (2) ciąża (1) cierpienie (1) cieśla (1) city (3) clapper (1) clean (1) coaching (2) collegium funeraticia (1) colorful (1) columbarium (1) Columbus Day (1) communist (1) contest (1) context (1) cooled (1) cooperates (1) country (2) Creator (1) curriculum vitae (1) cv (2) ćwiczenie (1) cygaro (1) cykl życia (1) cymbały (1) cytaty (1) cywilizacja (1) czar (1) czasy przełomu (1) Czechy (1) człowiek (29) czyściec (1) Dadźbog (1) Dagia (1) Dagon (1) dam (1) Dąmbscy (1) damska pupa (1) dandelion (1) Dawne dzieje Izraela (1) death (1) demokracja (1) demon (6) demony (2) diabeł (3) dialog (1) dialogue (1) Diana Fossey (1) diatryba (1) dildo (2) Dni Miasta (1) dobro (2) doktryna (3) dokumenty (3) dokumenty aplikacyjne (3) dom (1) Donald J. Trump (1) Donald Tusk (1) Donatan Tursek (3) draczka (1) draka (1) druga Irlandia (1) druk (1) Dubieniecki (12) dupa (1) dust (1) dusza (2) dwudziestu czterech (1) Dżebel el Akra (1) Dziady (1) dzieci (1) dziecko (1) dziedzictwo (17) dziedziczenie (1) dzieje (3) dzieje aniołów (3) dzieło (1) Dzień Sądu (3) Echinopsis (1) echinus (1) Eden (3) edukacja (1) egzorcyzm (1) Eisenbach Artur (1) eksperyment (1) ekstremum (1) El (5) el sebaot (2) El'Li'Re (1) elity (1) elity polskie (3) emanacja (2) emancypacja (1) emancypacja Żydów (1) emendatio (1) emeryt (1) emigracja (1) En Gedi (1) endemita (1) energia (1) environmentalist (1) Er (1) Ereb (1) Erem (10) Eremita (2) erotyka (1) erotyzm (1) Etemenanki (1) etnografia (1) Europa (2) Ewa (1) factory (1) fejk (1) fekalia (1) Feralia (1) feudalizm (2) field (1) filozofia (2) flower (5) flowers (6) folwark (1) fragment (45) fragment satyry (14) fragment tekstu (9) franciszkanie (1) from over the Baltic Sea (1) Fryderyk Engels (2) fuckingroom (1) fuksja (1) fundamentalizm (1) funkcje (1) Gabriel Amorth (1) galeria (5) gallery (20) garden (4) gardening (2) Gdańsk (1) gej (1) geje (1) geniusz (1) geszeft (1) Giżycko (1) Glenlivelt (1) głód (1) God (2) gofry (1) gołąbki (1) gorszy sort (2) goryl (1) gospodarka (1) gossip (1) gra (1) grasses (1) grassland (2) green (1) green pea (1) green plants (1) ground (1) grupa (1) grzech (2) grzyby (1) grzyby jadalne (1) GS (1) Gubałówka (1) gwarancje (1) heaven (1) heban (1) Hebrew (1) herbata (1) heretyk (1) Heritage (2) historia (9) historyk (1) hiszpańska inkwizycja (1) home (1) homocentryzm (1) homoseksualizm (2) human (1) idea (1) ideologia (1) IHWH (1) II RP (1) III RP (1) III Rzesza (2) in the garden (3) Inbal (4) Indie (1) informacje (1) inhumacja (1) Innocenty IV (1) instrument muzyczny (1) interview (1) intryga (1) Ireland (1) Irelannd (1) Irlandia (2) irrigates (1) islam (1) istnienie (1) Izrael (4) Jakub (1) Jarosław Dumanowski (1) jebitnie (1) Jerozolima (1) Jeruzalem (1) Jerzy Krasiulec (1) jesień (1) Jeszurun (1) jezioro Czos (1) Jezus (4) Jezus z Nazaretu (1) Josef Stalin (2) Joseph Smith (1) Joshue ben Qorch (1) Józef (1) Józef Flawiusz (1) Józef Maciejowik (1) Józef Stalin (2) Józef Topolski (1) judaizm (3) junona (1) kaczka (1) kaczka z kaszą (1) Kaczkoduk (45) Kaczkoduk przejmuje ster! (47) kaktus (1) Kalifornia (1) Kanaan (1) Kapitał (3) kapitalizm (2) kapłan (1) kapusta (1) kara (1) kardamon (1) kariera (1) Karl Popper (1) Karol Marks (5) Karta praw podstawowych (1) Kartezjusz (1) katolicyzm (1) kawa (1) kel el (2) Kętrzyn (1) kettle (1) kibuc (1) kiełbasa (1) kiełbasa mazurska (1) kiermasy (1) kłamstwo (3) klątwa (1) kluski (1) knowledge (1) kobieta (1) kochanka (1) kod (1) koledzy (1) komedia (5) komuniści (4) Komunistyczna Partia Chin (1) komunizm (7) konflikty (2) koniunktura (1) Konopnicka (1) Konstytucja (1) kopiec (1) kopiec Czerniakowski (1) kopiec Kościuszki (1) kopiec Unii Lubeskiej (1) korale (1) Koran (2) kormoran (1) kornik (1) kościół (6) Kościół katolicki (1) kot (1) kpina (1) kradzież (1) kraj (1) krajobraz (1) Kraków (1) kremacja (1) Kresy (1) krew (4) krokusy (1) Król Dawid (1) kropla (1) krótka forma (9) Krutyń (1) Krutynia (1) Krzysztof Jackuń (1) Krzysztof Kolumb (1) krzywda (1) książka (30) książki (1) Księga Aniołów (8) Księga Dżungli (1) Księga Henocha (3) Księga Hioba (2) Księga Izajasza (2) Księga Mormona (1) Księga Razjela (1) Księga Rodzaju (7) Księga Wyjścia (2) Księga Życia (4) księgi (1) kuchnia (5) kuchnia regionalna (3) kuksiołki (1) kuksiołki mazurskie (1) kulinaria (6) kult (1) kultura (4) kura z grzybami (1) kurczak (1) kurczak w śmietanie (1) kusiciel (1) kuszenie (1) Kuta (1) kwiaty (3) lake (1) land (1) landscape (4) las (1) lawa (1) leaf (1) leaves (1) leczenie (1) lek (1) Lemuria (1) leninizm (1) lesbijka (2) Lew Trocki (1) lewak (2) lewita (1) licytacja (1) Lilit (1) list czytelnika (1) list motywacyjny (2) literatura (5) litur (1) Litur Dar'ghall (1) local government (1) łodyga (1) łodyga przeciwieństw (1) lokalnie (1) Londyn (1) los (3) loża (1) Lucanus (1) Lucyfer (2) lucyferianizm (1) Ludowe Wojsko Polskie (1) Ludwik Krzywicki (1) ludzie (6) ludzkość (2) Luntaria (1) Lwów (1) Łysoczoły (1) łza (1) magia (2) magnateria (1) Malchut (1) mały człowiek (2) małżeństwo (2) manes (1) manufaktura (1) Marco Tosatti (1) Maria Magdalena (1) marksizm (2) Maryja (2) masoni (1) masturbacja (1) Masuria (11) materializm historyczny (6) Matylda (5) mauzoleum (1) Mazury (8) meadow (3) mean (1) Mela (1) Metamorfozy (1) mężczyzna (1) miasto (1) mięso (3) mieszkanie (1) Mikołajki (1) miłość (3) młodzież (1) Mojżesz (1) monster (1) monument (1) Mora (2) moralność (1) mord (2) mormoni (1) Morze Bałtyckie (1) możliwości (1) Mrągowo (5) Much (1) mur berliński (1) mushrooms (1) muzułmanin (1) N (1) Nabrod (1) Nabuchodonozor II (1) należna pomoc (1) name (1) Nana (2) narkotyki (1) narodziny (1) natarcie (1) NATO (1) natural environment (1) nature (5) nature gallery (9) nature monuments (1) nefilim (1) neighborhood (1) Nemrod (2) Niebo (4) niepodległość (1) niewolnictwo (1) Nimrod (1) Noe (1) November (1) Nowe Jeruzalem (1) Nowoczesna (1) Nowy Testament (1) o książkach (3) obchody (2) obrzęd (2) obyczaje (5) ochrona dzieci (1) ochrona praw (1) odkrycia geograficzne (1) Ofelia Tasiemiec (2) ogród (1) ojciec (1) ojcostwo (1) okres starożytny (1) określenie (1) old city (1) Olsztyn (2) Onan (1) onanizm (1) opętanie (1) opieńka miodowa (1) opinia (1) opinion (1) opis literacki (1) opis postaci (1) opowiadanie (8) orientacja seksualna (2) ORMO (1) Orwell (1) outflow (1) owczarek podhalański (2) owczarek z Tatr (2) Owidiusz (1) padlina (1) Pan (1) Pan Zastępów (4) państwo (1) Państwo Islamskie (1) Państwo Środka (1) Państwo Żydowskie (1) papież (1) Park Słowackiego (1) Partzufim (1) Paryż (1) pentagram (1) Penuel (1) PESEL (1) pętla (1) photo (13) photography (11) piasek (1) picie (1) picture (6) pictures (3) piekielna diatryba (1) piekło (1) pieniądze (1) pieprznik (1) Pierwsza wojna w niebie: Dziedzictwo (44) pies (1) piosenka (1) pipe (1) PiS (2) Pius XII (1) place (3) places (2) plan (1) planeta (1) plants (5) Platon (1) płeć (1) plotka (1) PO (2) pochówek (2) podniecenie (1) poezja (4) pogrzeb (2) pogrzeb kawalera (1) pogrzeb panny (1) pojęcie (1) pokój do seksu (1) Polacy (1) Polak (1) Poland (4) Polgar (2) polish people (1) political fiction (2) politicians (1) polityka (4) Polska (13) Polska Partia Robotnicza (1) polski pies górski (1) pomoc (1) pomoc rodzinie (1) pomoc społeczna (3) porady (6) porzucenie (1) poszukiwanie pracy (1) potop (1) potrawa (1) potrawy (3) potrawy z mięsa (1) potwór (1) powieść (23) powieść satyryczna (32) powstanie (1) powstanie warszawskie (1) pozór (2) praca (1) pragnienie (1) prawa (1) prawa mniejszości (1) prawa podstawowe (1) prawda (5) prawda o aniołach (1) prawo (3) prawodawca (1) prayer (1) prezes (1) PRL (9) próbka tekstu (1) problemy (1) profanum (1) proroctwa (1) proroctwo (2) Proroctwo trzech (1) Prorok (1) prosaic form (1) prostytucja (2) Protais Zigiranyirazo (1) proza (2) przekleństwo (3) przemiany (2) Przemilczeć Armagedon (34) przepis (2) przepowiednia (1) przyjaciel (2) przyjaźń (2) przypis (1) przyprawy (1) przyroda (1) przywołanie (1) Publiusz Ovidius Naso (1) Pułkownik (3) pupa (1) PZPR (1) rain (1) raining (1) raróg (1) rasa (1) Re (2) realny socjalizm (3) recensio (1) recenzja (5) recenzja historyczna (1) recenzja literacka (2) recenzje (5) recenzje literackie (5) refleksja (3) refleksje (3) reformy (2) region (1) reguła (1) Reichskonkordat (1) relacje (1) religia (16) Rewolucja Październikowa (1) rezydencja Pułkownika (1) Richard Elliot (1) RIP (1) rody polski (1) rodzina (4) rok obrzędowy (1) Ron Howard (1) rose (3) roses (1) Rosja (6) rośliny (2) rośliny gruboszowate (1) rosół (1) róża (1) Róża Luksemburg (1) Rozdział pierwszy (1) rozstanie (1) rozważania (2) rozwieracz (1) Rudyard Kipling (2) Rumunia (1) Russia (1) Russia Federation (1) Rwanda (1) Rydz (1) rytuał (1) rząd londyński (1) rządy (1) Rzym (1) sacrum (1) Sąd Ostateczny (2) sądy (1) saga (1) saga aniołów (1) sakiewka (1) Sansenoj (1) Santoria (1) Sapon (1) sarkazm (1) satanizm (8) satyra (52) satyra polityczna (20) Sea (1) sędziowie (1) SEEiK (64) seeik.pl (82) Sefira (1) Sefirot (1) sekretarka (1) seks (6) seks analny (2) seksualność (2) Semangelof (1) Senoj (1) Seria: Prowincjonalna (1) Set (2) sex (2) sex na świecie (1) sheep-dog (2) short text (3) sieć (1) siekiera (1) siły natury (1) Singing in the Rain (1) sintoizm (1) skuteczność (1) skutki (1) SLD (2) Śledź (1) slogans (1) Słowacja (1) Słowianie (1) sługa (1) sługus (1) śmierć (5) śmieszność (2) śmieszny tekst (6) smród (1) socjal (1) socjalizm (3) Sofoniasz (1) Solidarność (1) solidaruch (1) Sophie Neveu (1) spirytualne (1) społeczeństwo (2) społeczność (2) sprzedaż (1) sraczka (1) środki alkoholowe (1) środowisko (1) Stanisław Gruszczyński (1) starożytność (1) Stary Testament (2) Stasiu Bułka (1) state (1) state farm (1) stawki (1) ster (1) sterowanie (1) store shelves (1) stories (1) stosunek (1) stosunki (3) STTL (1) Stwórca (26) stworzenie (2) styl jebitny (1) succulentus (1) sukces (1) sukulenty (1) surowce (1) Swaróg (1) sweet flowers (4) świat (2) Świat Książki (1) światy (1) święta (1) Święta Inkwizycja (2) święto (1) święty (1) świnia (2) symbol (3) synkretyzm (1) system (3) szacunek (1) szanse (1) szatan (15) szatański (1) Szczachy Dolne (1) Szema (1) Szeol (2) Szinear (1) Szkocja (1) szkolenia (1) szlachta (1) sztuka (1) Sztuka kochania (2) sztuka miłości (1) sztuka pisana (1) Szua (1) szwadrony śmierci (1) Takie sobie bajeczki (1) Talmud (1) Tamar (1) Tatra (1) tchnienie (1) technika (2) tekst (1) terapia (1) The Fall (2) The First War in Heaven (2) The Jews (1) The Ten Sfirot (1) The Zohar (3) toga (1) toilet paper (1) tolerance (1) tolerancja (1) Tom Hanks (1) tomatoes (1) Tora (1) town (3) tradycja (10) tragedia (1) translate (1) travel (3) trees (2) Tron (2) trudności (1) trunek (1) trylogia (1) trylogia aniołów (6) Turcja (1) twórczość (1) ubój (1) uchodźcy (1) ucieczka (1) ucieczka z kraju (1) uczciwość (1) UE (4) umieranie (1) Universally (1) upadek (1) UPaP (30) upap.eu (29) Urel (2) Urgal (1) urok (1) urzędy pracy (1) USA (2) utwór (5) utwory poetyckie (3) uzależnienia (1) Uziel (24) Uziel Mora (7) uzielmora.eu (4) view (3) vinegar (1) wafelnica (1) wafle (1) walk (1) walka (1) wampir (1) wampiryzm (1) war (1) Warchołów (1) Warszawa (2) wartości (1) waterfall (1) Watykan (2) węzeł (1) wiara (6) wibrator (2) widzenie (1) wiek XIX (1) wieprzowina (1) wiersz (5) wiersze (3) wierszyk (2) wieża (1) wieża Babel (2) Wikingowie (1) Wiocha (2) Wiocha. Powieść jebitna (5) Wiosna (1) wirus (1) władza (1) władza ludowa (1) władztwo (1) Włodzimierz Lenin (1) Wojciech Jaruzelski (1) wojna (3) wojna w niebie (2) wolność (1) woods (2) world (1) wota (1) wróg (1) wsparcie państwa (1) wstęp (6) wszechrzecz (2) www.materializmhistoryczny.com (3) wycinka (1) wydanie (1) wyjazd za granicę (1) wykluczenie (1) wykluczenie społeczne (1) wyuzdany seks (1) wywiad (1) wyzwolenie Warszawy (1) z autorem o książce (1) z życia wzięte (2) zabawa (1) zabawy erotyczne (1) zabory (1) zachowanie (1) Zagraniczna depesza (1) zagrożenia (1) Zakopane (2) żałomsza (1) zaloty (1) zapach (1) zapowiedź (1) zarobek (1) zarobki (2) zasady (1) zasiłek (1) zastęp (1) zatrudnienie (1) zaufanie (1) zawód (1) zdjęcia (4) zdrada (1) zgoda społeczna (1) Ziemia (8) ziemie polskie (1) ziemniaki (2) ziggurat (1) zioła (1) Zion (1) zła wróżba (1) zło (4) złorzeczenie (2) zły (1) Zoefel (1) Zohar (2) żona (1) ZSRR (11) zupa fasolowa (1) zupa grochowa (1) zupa z dyni (1) zupa ziemniaczana (1) związek (1) zwierzęta (6) życie (2) życiorys (1) Żydzi (5) żywa legenda (1)