Czasopismo Kwiaty - był PRL i były kwiaty

Ilustrowany magazyn kwartalny dla producentów działkowców i miłośników kwiatów Kwiaty, wydawany był przez Państwowe Wydawnictwo Rolnicze i...

Monday, 11 June 2018

Seks analny: czy Polacy wybierają tę formę pieszczoty? Uwaga! Tekst dla osób, które ukończyły 18 lat.

Postaramy się dziś odpowiedzieć na to pytanie oraz dla rozluźnienia, zacytować fragment z naszej powieści satyrycznej, Kaczkoduk przejmuje ster!


Seks analny: czy Polacy wybierają tę formę pieszczoty? Uwaga! Tekst dla osób, które ukończyły 18 lat.


Trochę historii
Seks analny, uznawany był przez wielu za stosunek odbywany przez osoby homoseksualne, głównie kojarząc się z pożyciem seksualnym, odbywanym przez gejów. Nie jest to do końca prawa, gdyż takie stosunki mogą odbywać osoby płci różnych oraz również nic nie stoi na przeszkodzie, aby korzystały z tego kobiety, będące w związkach lesbijskich. Po pierwsze pieszczota nie musi się odbywać koniecznie męskim członkiem. Po drugie, przy zachowaniu zasad bezpieczeństwa może to okazywać się dla wielu przyjemne.
Seks nadal stanowi w Polsce tabu, głównie za sprawą szalejącej ideologii religijnej, jednak sami głosiciele owych idei mogą z takich form przyjemności korzystać, co już niejednokrotnie znajdowało swój wyraz w informacjach przekazywanych przez media.
Wszelkie nowe formy, od zawsze wzbudzały sensację, choć seks analny znany jest od najdawniejszych czasów i towarzyszył człowiekowi, bywa on uważany – błędnie – za coś niezwykle nowego i syndrom nowych czasów. Czy była to grecka Sparta, Ateny czy rzymska Roma, to seks analny uchodził za rodzaj cenionej i odbywanej praktyki. Już o Juliuszu Cezarze, wspominał Swetoniusz iż był on mężem wszystkich żon i żoną wszystkich mężów. Seks analny preferował angielski władca Ryszard Lwie Serce, a obecnie stał się on bardzo popularną formą manifestowania seksualności, szczególnie we wszelkich formach produkcji filmowych.
W starożytnym Rzymie ceniono sobie pokazy, połączone z odbywanymi stosunkami analnymi różnych płci. Nie oznaczało to, że osoby te nie miały rodzin i dzieci – miały.
Podobne praktyki miały miejsce w Persji, a następnie w Turcji. Polska też nie była wolna od tego rodzaju działań płciowych. Jednak, publicznie nie manifestowano tego rodzaju praktyk, a pożyciu przed ślubem mówiono z pogardą. Nie przeszkadzało to oczywiście, namaszczonym przez kościół panom, brać dziewice z folwarków czy też upominać się o prawo pierwszej nocy. Warcholska szlachta, zapita i stłoczona, w seksie i przeróżnych doznaniach, szukała sposobu do uciech. Nie tylko stanowiła zagrożenie ze względów militarnych, ale również płciowych. Pijane watahy, dawały się w XVII i XVIII wieku we znaki, przede wszystkim ludności wiejskiej, pozbawionej częstokroć możliwości samoistnej obrony.

Zagrożenia
W seksie analnym – jak zapewniają seksuolodzy – nie ma niebezpieczeństwa, o ile zachowa się podstawowe zasady, związane głównie z higieną. Mamy do czynienia z odbytnicą, a więc miejscem wyjątkowo wrażliwym i ukrwionym – przez co czułym na doznania. To ostatni odcinek układu pokarmowego człowieka – zatem istnieje ryzyko pozostawienia tam resztek kału. Dlatego – zaleca się po odbyciu stosunku nie dotykania językiem tych części ciała – grozi zarażeniem się zapaleniem wirusowym wątroby. Nie powinno się też takiego rodzaju seksu – zresztą żadnego rodzaju – uprawiać z przypadkowymi partnerami, gdyż grozi to zakażeniem wirusem HIV.

Złe wzorce
Najgorszym przypadkiem jest nauka płynąca z filmów erotycznych. Proszę pamiętać, że aktorzy zostali wcześniej przygotowani, a sceny są często montowane w studio i nie odzwierciedlają rzeczywistości. Nie wierzmy w te długości, wielkości oraz możliwości seksualne „tytanicznych ogierów” (człowiek jest tylko człowiekiem). W ten sposób można zrobić krzywdę sobie i partnerce. Seksuolodzy radzą – aby się odpowiednio przygotować do stosunku. Liczy się zaufanie, delikatność, a przede wszystkim obopólna zgoda. Nie można włożyć partnerce palca w odbyt czy penisa i żądać kopulacji. Jest to niehumanitarne, narusza podstawowe prawa oraz budzić może konflikty.
Wiele religii zakazuje takiej formy seksu, uznając ją za nieczystą. W starożytnym Izraelu, osoby homoseksualne czy praktykujące taki rodzaj doznań, mogły być narażone na śmierć przez ukamienowanie.

Fakty
Coraz więcej osób preferuje ten rodzaj seksu oraz wzrasta powszechna wiedza w tym zakresie. Ludzie mają do dyspozycji płyny nawilżające – lubrykanty na bazie wody, ale nie tylko. Obecnie, firmy zajmujące się produkcją erotycznych gadżetów, zapewniają też różnego rodzaju, bezpieczne żele nawilżające. Istnieje też cała gama przedmiotów, takich jak dilda, korale, korki analne – które są zakupywane w sieciach sklepów erotycznych, z coraz większym zaangażowaniem klientów. Nie oznacza to że wzrosła w Polsce ilość osób homoseksualnych, ale to że seks analny cieszy się wśród par, coraz to większym zainteresowaniem.

Technika
Z tego – co mądrze napisano i widać w sieci – zaczynać warto jest od wspólnego ustalenia tego, czy partnerowi/partnerce będzie odpowiadał ten rodzaj stosunku. Jeżeli mamy zielone światło, to czas zająć się powolnym przygotowaniem, poznając te części ciała naszej partnerki, poprzez pieszczenie ich i czułe masowanie. Następnie możemy korzystać z korali, dild czy korków, aby przejść do subtelniejszego wykorzystania wibratorów czy wreszcie właściwej penetracji członkiem.

Zanim zaczniemy
Warto jest porozmawiać pomiędzy sobą, a następnie zapytać o poradę lekarza – seksuologa, który przeprowadzi nas przez proces wszelkich metod i zasad. Pamiętajmy, aby lekarz nie był objęty „klauzulą wiary”, bo to zapewne nie zaprowadzi nas do poznania właściwych odpowiedzi.
Pamiętajmy, nie róbmy tego z przypadkowymi partnerami. Rozmawiajmy o tym w związku, aby mężczyźni nie poszukiwali takich wrażeń u prostytutek, które w cenie stosunku mają tzw. perskie oko czy jak kto woli, stosunek analny. Kobiety też są zainteresowane taką formą doznań, ale ogranicza je kulturowe tabu oraz powszechne milczenia na tematy łóżkowe.

Fragment z Kaczkoduk przejmuje ster!

W „pieprzniku” Dubienieckiego takie to urządzano zabawy, o któ­rych nikt publicznie nie mówił, zwłaszcza, w tych naszych, cieka­wych czasach. To, co uchodziło niegdyś rzymskim cesarzom, dla o wie­le potężniejszych od nich współczesnych polityków, musiało stano­wić sztywny sekret. W pokoju znajdowało się wejście do łazienki, w której można było wziąć prysznic i przeprowadzić enemę[1], na wypa­dek gdyby Dubieniecki miał ochotę na ostry anal, opatrzony fistin­giem[2]. A, że przeważnie miał na to chrapkę, to panny czyniły ten ob­rządek doraźnie, o czym informowano je dość kurtuazyjnie. Dubie­niecki lubił wtedy popatrzeć, a nawet pomagać im w tej sposobności.
Salon, w którym Nicole czekała na Pułkownika, poraził ją wiel­kością. Była to młoda, dwudziestoparoletnia mieszkanka Rosji. Zdol­na kobieta, znająca kilka języków. Miała ciemne włosy, ponad metr siedemdziesiąt wzrostu. Niestety, małe piersi rekompensowały, obfi­cie ukazujące się na nich sutki, utkane w ciemno-zamszowe perełki oraz zgrabne ciało. Doświadczenie seksualne miała dość zacne, ale wo­lała udawać cnotliwą i niedostępną, co też Dubienieckiego dodat­kowo nęciło.
Kobiety, nawet gdy odbywają rozliczne stosunki, nowego part­nera traktują tak, jakby robiły z nim to pierwszy raz. Prawidłowość tej dwulicowości, uzasadniona genetycznie, wiąże się z koniecznością po­siadania i zabezpieczenia potomstwa. Do tego, gdyby coś poszło nie tak, partner musi być przeświadczony, o tym że jest waż­ny. Inaczej, mógł­by nie chcieć łożyć na dzieciaka. Niewiasta, nawet dobrze do­świadczona, woli wsłuchiwać się w głos własnego „kontrahenta”, który opowie jej, jak mocno jest w tych sprawach obyty. Sama, niestety musi milczeć, by nie wyjść na „łatwą” czy wręcz „puszczalską” (jak mawiają feministki: kobiety się udzielają i aktywizują, nigdy nie puszczają w obieg). Z czasem woli też, aby to partner odkrywał różne zabawy, stale, z zasady opierając się, by nie uznał on, że było to jej wcześniej znane. Ot! Zrozumienie płci pięknej, to karkołomne i dziwne zadanie, ale na domiar konieczne i opłacalne, gdyż nagroda nadchodzi, skazu­jąc mężczyznę na błogą salwę w finale.   
Dobrze wypraktykowana Nicole, wiedziała, jak się zachować w towarzystwie. Ubrana ponętnie, ale nierzucająca się w oczy, przycią­gała uwagę złaknionego samca. Przeciętny mężczyzna mógłby odebrać ją, jako aplikantkę lub pannę z dobrego domu, która właśnie udaje się na kolejną lekcję pianina. Edukująca się małolata, jakich wokół pełno. Wyróżniała się tylko wyjątkową urodą. Poruszała się z wyćwiczoną gra­cją, przechadzając się po salonie. Dubieniecki obserwował zjawisko przez kamery, śliniąc monitor. Żadnych ruchów i gestów, wskazują­cych na jej profesję, dosłownie nic. Cieszył się tym, myśląc, że trafiła się mu niedoświadczona młódka. Dobrze wyszkolone dziwki, wy­kształ­cone dla elit. Hołota bierze często takie, co swoimi gestami, już z góry wskazują na to, kim są. Prosta perwersja w obyciu, stymuluje ubo­gich duchem.
– Tak nasze dziewczyny nie mają – pomyślał sobie Dubieniecki, wpa­trzony jak w obraz. – My nie udostępniamy każdemu, zapewniając mak­symalną rozkosz klientowi oraz pannie. – Czasem się któraś posy­pie – dodawał z żalem. Dawnymi czasy, osobiście zastrzelił jedną ko­bietę, która nie chciała mu pozwolić na zabawę i usiłowała nagle wyjść. Zanim to zrobił, zabawił się z nią tak, że w drodze do nieba, pamię­tała ułożenie kości na własnym ciele. Dubieniecki nie lubił prze­rywać i nie trawił, jak mu przerywano. Wydawać by się mogło to nie­ludzkie. Któż, ze zwykłych śmiertelników, nie ma takich przekonań i pre­ferencji? Wielu je skrywa przy sercu, z czasem są wygaszane i słab­ną. Gdyby stworzyć dobre warunki, to każdy zapragnąłby urzeczywist­nienia, zmierzając do maksymalnego zaspokojenia żądz. Wstyd i reli­gijna krępacja, blokują masy, każą udawać świętych. W czynach, pcha­ją do jeszcze większych rzeczy, niż te, które preferował Dubie­niecki. Skryci, w domowym zaciszu, udając na zewnątrz przyzwoitych, tło­czymy w sobie ten ciężar, którym nie możemy podzielić się ze świa­tem.
– Hello Miss. What’s your name, little girl? – ask friendly Dubie­niecki.
– My name is Nicole. I’m come from Russia – answer Nicole.
– Really? – ask Dubieniecki. – My favorites country, there have a nice girls. – Really... really – added. – The best on the whole world.  
– Thank you – answer Nicole. I’m glad Mr.
– You are so cute – said Dubieniecki. – Maybe you want something to drink? – I have cola, whisky and vodka. But I think, that you prefer vod­ka and my little surprise for you, baby.
– Of course – answer Nicole. – You read in my mind, sir – answer Ni­cole and get some glass of vodka from him. 
– We could drink well, like in your country, traditional from glass – said Dubieniecki.
Dubieniecki wraz z Nicole spożył kilka szklanek wódki i zapro­sił ją do tego wyjątkowego pokoju, który czekał upragnienie na no­wych gości. Rozpoczynał się tam inny świat, wolny od intryg i zgieł­ku telefonów czy szumu ulic. Złączeni w uścisku kochankowie, mogli oddawać się wzajemnej rozkoszy, w zaufaniu gładząc i pieszcząc nagie cia­ła, penetrując niezbadane dla wzroku miejsca, do których dostęp zy­skiwali, dzięki wzajemnej zgodzie.
– Let’s go, Nicole. I show you my special fuckingroom. You will be pleas­ure for me – said Dubieniecki. – I do what I can and you remem­ber this lesson and day of super sex forever.
Nicole weszła do tej kaplicy wyuzdania, będąc nadzwyczaj w świecie spokojną. Powierzchownie dostrzegła mnogość akcesoriów i moż­li­wości, które stały się teraz perspektywą, najbliższych godzin wy­uz­danych zabaw. Dubieniecki wytłumaczył jej troskliwie, co i jak, a ona posłusznie udała się pod prysznic, dokonać czynności oczyszczają­cych. Czekało ją skorzystanie z wucetu oraz czyszczenie leja zwieraczy. Musiała sobie poradzić sama, bo Dubieniecki, w przyniesionej mu wa­lizce, chciał poszukać czegoś ekstra, wprost na nadarzającą się okazję. Pozo­stawił Nicole na jakąś godzinkę.  
W tym czasie, wziął kąpiel, tabletki na potencję i nasmarował się kremem. Ubrał szlafrok i był gotowy do rytuału. Pozostało już tylko zapalić cygaro, chwilę ochłonąć i zażyć leczniczej whisky. – Szkocja to był kraj – pomyślał Dubieniecki, pijąc jednym chełstem, kolejną tego dnia szklanicę nektaru. 
Nicole brała prysznic, gładząc delikatnie ciało jedwabną gąbką, wykonaną z wodorostów, wcierając przy tym balsamy i pachnidła. Wy­myła się skrupulatnie, zażywając intymnych preparatów, nawil­ża­jących miejsca do tego wskazane. Po wszystkim, podeszła do szafki, załadowała lewatywkę w oczko, kierując szpicę delikatnym ruchem rę­ki, wbijając w dziurkę między pośladkami. Po chwili, w dalszej czyn­no­ści, użyła do podmycia wody i znowu nasmarowała się płynami do higieny. Osuszyła ciało i była w pełni gotowa. Czekał na nią piękny, fio­le­towy szlafrok z owczej wełny oraz kapcie z krokodyla. Poza tym, nie miała nic na sobie. Naga kobieta to nic szczególnego, ale tak skrom­ne ciało, stanowiło dowód boskiej interwencji.
Dubieniecki, nerwowo obserwował jej poczynania. Obraz prze­nosiły kamery, zamontowane w łazience, a najokazalsza dziewica krę­ciła się, widoczna w monitorze. Przełykał ślinę i wiedział, że ta panna jest na dziś, idealna dla niego. Gładził przy tym ciało, jakby szy­kował się do wielkiej bitwy, przyozdabiając się w wojenne barwy. Jego szybki oddech wznosił dawne okrzyki, plemiennych buhajów, niepo­wstrzy­manych spadkobierców totemów[3]. Wyrywny, niczym bawół i szyb­ki jak sokół – szykował się w całej aparycji do skoku, gotowy tego mo­mentu, wyczuwał sterczący pod szlafrokiem twardy trzonek.  
Na sam koniec, ciało Nicole wymagało specjalnych zabiegów, które mogła wykonać kosmetyczka. Do akcji, wkroczyła stara i dobra Adela. Dziewczynę czekała kolejna godzina ciężkiej pracy, gdyż ciało miało być perfekcyjne, doskonale podstrzyżone w kraterze i pozba­wione „zalesień” na półdupkach. Dubieniecki pragnął doskonałości i swoje partnerki mierzył własną miarą. Uczynił taką Nicole, dzięki wie­lu tysiącom euro, które kosztowały kosmetyki i inne gadżety, które jej zaoferował; ot tak! Z ładnej dziewczyny, uczynił ją nadprzeciętną. Te­raz, mógł wreszcie wejść i przystąpić do dzieła. Nie potrzeba było w tym wielu słów, wystarczyły czyny, których był już spragniony. Ten mło­dy dar ciała, złożony w ofierze, przypominał eliksir młodości, zna­ny z dawnych czasów, ofiarowany przez olimpijskich bogów słabemu i mar­nemu człowiekowi, na podtrzymanie kruchego życia.

[1] Enema – lewatywa.
[2] Fisting – z ang. „fist” „pięść”, rodzaj aktywności seksualnej polegającej na penetracji po­chwy lub odbytu ręką.
[3] Totem – u ludów pierwotnych: zwierzę, roślina lub przedmiot otaczane czcią religijną, będące godłem danej grupy. 

Seks analny: czy Polacy wybierają tę formę pieszczoty? Uwaga! Tekst dla osób, które ukończyły 18 lat.
Reakcje:

0 komentarze:

Post a Comment

Polecamy

Labels

"Goryle we mgle" (1) 1939 r. (1) 500 plus (2) Abraham (1) Abraham Joshua Heschel (1) Adam (2) Adam Mickiewicz (1) Adolf Hitler (4) afery (1) Afryka (1) Agatka (5) agent (1) Aggeusz (1) akcyza (1) aktywność (1) Al-Imran (1) Alela (1) alkohol (2) alkoholizm (1) Ameryka (1) Ameryka Południowa (1) amok (1) anal (2) analiza (1) anecdote (1) angel (3) angels (1) Anglia (1) Aniela Dulska (1) anioł (49) anioł stróż (1) aniołowie (8) Anne Applebaum (2) Anton Szandor LaVey (9) antyk (1) aplikacje (1) Apokalipsa (5) Arabowie (1) Arakad (1) area (1) Ari (1) Armagedon (3) Armia Ludowa (2) Armillaria mellea (1) Aron ha-kodesz (1) artworks (1) Asahar (1) aszera (1) atak energetyczny (1) atak psychiczny (1) Augustyn (2) Autumn (5) autumnal weather (2) awareness raising (1) Babel (1) Babilon (1) Baltic (1) Baltic Sea (1) bastion (1) beauty flowers (6) beauty plants (4) begonia (1) Behemot (1) Beliar (4) bell (1) Belzebuba (1) Bereza Kartuska (1) bestseller (1) bezrobocie (2) bezrobotny (2) Biblia (33) Biblia Szatana (10) biblioteki (1) bigos (1) Birobidżan (1) biuro (1) bladder (1) Bliski Wschód (1) bliskość (1) Blok Wschodni (1) Bóg (7) ból dupy (1) bóle rodzącej (1) Bolek (1) Bolivar Belicosos Finos (1) book (2) brak kontroli (1) Brama (1) Brama Erebu (2) Bruksela (2) buchanie (1) building (1) buildings (1) burdel (1) całun (1) cathedral (1) cele (1) celebracja (2) Chawa (1) Chawranek (1) cherub (1) choroba (1) chrześcijaństwo (6) church (2) ciąża (1) cierpienie (1) cieśla (1) city (3) clapper (1) clean (1) coaching (2) collegium funeraticia (1) colorful (1) columbarium (1) Columbus Day (1) communist (1) contest (1) context (1) cooled (1) cooperates (1) country (2) Creator (1) curriculum vitae (1) cv (2) ćwiczenie (1) cygaro (1) cykl życia (3) cymbały (1) cytaty (1) cywilizacja (1) czar (1) czasopismo (1) czasy przełomu (1) Czechy (1) człowiek (32) czyściec (1) Dadźbog (1) Dagia (1) Dagon (1) dam (1) Dąmbscy (1) damska pupa (1) dandelion (1) Dawid (1) Dawne dzieje Izraela (1) death (1) demokracja (1) demon (6) demony (2) diabeł (3) dialog (1) dialogue (1) Diana Fossey (1) diatryba (1) dildo (2) Dni Miasta (1) dobro (2) doktryna (3) dokumenty (3) dokumenty aplikacyjne (3) dolina (1) dom (2) Donald J. Trump (1) Donald Tusk (1) Donatan Tursek (3) dopełnienie (1) draczka (1) draka (1) druga Irlandia (1) druk (1) Dubieniecki (15) duch (1) dupa (1) dust (1) dusza (3) dwudziestu czterech (1) Dywizja im. T. Kościuszki (1) Dżebel el Akra (1) Dziady (1) dzieci (1) dziecko (1) dziedzictwo (20) dziedziczenie (1) dzieje (3) dzieje aniołów (6) dzieło (1) Dzień Sądu (3) Echinopsis (1) echinus (1) Eden (3) edukacja (1) Efraim (1) egzorcyzm (1) Eh bien! (1) Eisenbach Artur (1) eksperyment (1) eksterminacja (1) ekstremum (1) El (6) el sebaot (2) El'Li'Re (1) Elfirim (2) elity (1) elity polskie (3) emanacja (2) emancypacja (1) emancypacja Żydów (1) emendatio (1) emeryt (1) emigracja (1) En Gedi (1) endemita (1) energia (1) environmentalist (1) Er (1) Ereb (2) Erem (10) Eremita (2) erotyka (1) erotyzm (1) Etemenanki (1) etnografia (1) Europa (2) Ewa (1) factory (1) faszyzm (1) fejk (1) fekalia (1) Feralia (1) feudalizm (2) field (1) filozofia (2) flower (5) flowers (6) folwark (1) forma (1) fragment (47) fragment satyry (16) fragment tekstu (9) franciszkanie (1) from over the Baltic Sea (1) Fryderyk Engels (2) fuckingroom (1) fuksja (1) fundamentalizm (1) funkcje (1) Gabriel Amorth (1) galeria (6) gallery (20) garden (4) gardening (2) Gdańsk (1) gej (2) geje (1) geniusz (1) geszeft (1) Getrag (1) Giżycko (1) Glenlivelt (1) głód (1) God (2) gofry (1) gołąbki (1) gorszy sort (2) goryl (1) gospodarka (1) gossip (1) gra (1) grasses (1) grassland (2) Grażyna Pokorny (1) green (1) green pea (1) green plants (1) ground (1) grupa (1) grzech (2) grzyby (1) grzyby jadalne (1) GS (1) Gubałówka (1) gwarancje (1) heaven (1) heban (1) Hebrew (1) herbata (1) heretyk (1) Heritage (2) historia (10) historyk (1) hiszpańska inkwizycja (1) hitlerowcy (2) home (1) homocentryzm (1) homofobia (1) homoseksualizm (2) human (2) idea (1) ideologia (1) IHWH (1) II RP (2) II wojna światowa (2) III RP (1) III Rzesza (3) in the garden (3) Inbal (5) Indie (1) informacje (1) inhumacja (1) Innocenty IV (1) instrument muzyczny (1) interview (1) intryga (1) Ireland (1) Irelannd (1) Irlandia (2) irrigates (1) islam (1) istnienie (1) Izrael (4) Jakub (1) Jarosław Dumanowski (1) Jazda Erebu (1) jebitnie (1) Jerozolima (1) Jeruzalem (1) Jerzy Krasiulec (1) jesień (1) Jeszurun (1) jezioro Czos (1) Jezus (6) Jezus z Nazaretu (3) Josef Stalin (2) Joseph Smith (1) Joshue ben Qorch (1) Józef (1) Józef Flawiusz (1) Józef Maciejowik (1) Józef Stalin (2) Józef Topolski (1) judaizm (3) junona (1) kaczka (1) kaczka z kaszą (1) Kaczkoduk (46) Kaczkoduk przejmuje ster! (49) kahel (1) kaktus (1) Kalifornia (1) Kanaan (4) Kapitał (4) kapitalizm (3) kapłan (1) kapusta (1) kara (1) kardamon (1) kariera (1) Karl Popper (1) Karol Marks (6) Karta praw podstawowych (1) Kartezjusz (1) katolicyzm (1) kawa (1) kel el (6) Kętrzyn (1) kettle (1) kibuc (1) kiełbasa (1) kiełbasa mazurska (1) kiermasy (1) kłamstwo (3) klątwa (1) kluski (1) knowledge (1) kobieta (1) kochanka (1) kod (1) koledzy (1) komedia (5) komuniści (4) Komunistyczna Partia Chin (1) komunizm (8) konflikty (2) koniunktura (1) Konopnicka (1) Konstytucja (1) kopiec (1) kopiec Czerniakowski (1) kopiec Kościuszki (1) kopiec Unii Lubeskiej (1) korale (1) Koran (2) kormoran (1) kornik (1) kościół (6) Kościół katolicki (3) kościuszkowcy (1) kot (1) kpina (1) kradzież (1) kraj (1) krajobraz (1) Kraków (1) kremacja (1) Kresy (1) krew (4) krokusy (1) Król Dawid (1) kropla (1) krótka forma (9) Krutyń (1) Krutynia (1) Krzysztof Jackuń (1) Krzysztof Kolumb (1) krzywda (1) książka (31) książki (1) Księga Aniołów (8) Księga Dżungli (1) Księga Henocha (3) Księga Hioba (2) Księga Izajasza (2) Księga Mormona (1) Księga Razjela (1) Księga Rodzaju (7) Księga Wyjścia (2) Księga Życia (6) księgi (1) kuchnia (5) kuchnia regionalna (3) kuksiołki (1) kuksiołki mazurskie (1) kulinaria (6) kult (2) kultura (4) kura z grzybami (1) kurczak (1) kurczak w śmietanie (1) kusiciel (1) kuszenie (1) Kuta (1) kwiaty (4) lake (1) land (1) landscape (4) las (1) lawa (1) leaf (1) leaves (1) leczenie (1) lek (1) Lemuria (1) leninizm (1) lesbijka (3) Lew Trocki (1) lewak (2) lewita (1) licytacja (1) Lilit (1) liryka (17) list czytelnika (1) list motywacyjny (2) literatura (5) litość (1) litur (1) Litur Dar'ghall (2) local government (1) łodyga (1) łodyga przeciwieństw (1) lokalnie (1) Lolek (1) Londyn (1) los (3) loża (1) Lucanus (1) Lucyfer (2) lucyferianizm (1) Ludowe Wojsko Polskie (2) Ludwik Krzywicki (1) ludzie (8) ludzkość (2) Luntaria (2) Lwów (1) Łysoczoły (1) łza (1) łzy (1) magia (2) magnateria (1) Malchut (1) mały człowiek (2) małżeństwo (2) manes (1) manufaktura (1) Marco Tosatti (1) Maria Magdalena (1) marksizm (2) Maryja (2) marzenia (1) masa (1) masoni (1) masturbacja (1) Masuria (11) materializm historyczny (6) Matylda (5) mauzoleum (1) Mazury (9) meadow (3) mean (1) Mela (1) metafora (1) Metamorfozy (1) mężczyzna (1) miasto (1) mięso (4) mieszkanie (1) Mikołajki (1) miłość (3) młodzież (1) Mojżesz (1) monster (1) monument (1) Mora (2) moralność (2) mord (2) mormoni (1) Morze Bałtyckie (1) możliwości (1) Mozre (1) Mrągowo (6) Much (1) mur berliński (1) mushrooms (1) muzułmanin (1) N (1) Nabrod (1) Nabuchodonozor II (1) należna pomoc (1) name (1) Nana (2) narkotyki (1) narodziny (1) natarcie (1) NATO (1) natural environment (1) nature (5) nature gallery (9) nature monuments (1) nefilim (1) neighborhood (1) Nemrod (2) Niebo (5) niepodległość (1) niewolnictwo (1) Nimrod (1) Noe (1) November (1) Nowe Jeruzalem (1) Nowoczesna (1) Nowy Testament (1) o książkach (4) obchody (2) obozy (1) obrazy (1) obrzęd (2) obyczaje (5) ochrona dzieci (1) ochrona praw (1) odkrycia geograficzne (1) Ofelia Tasiemiec (3) ofiary (1) ogród (1) ojciec (1) ojcostwo (1) okres starożytny (1) określenie (1) old city (1) Olsztyn (2) Onan (1) onanizm (1) opętanie (1) opieńka miodowa (1) opinia (2) opinion (2) opis literacki (1) opis postaci (1) opowiadanie (8) orientacja seksualna (2) ORMO (1) orszak (1) Orwell (1) orzeczenie (1) outflow (1) owczarek podhalański (3) owczarek z Tatr (2) Owidiusz (1) padlina (2) Palestyna (1) Pan (1) Pan Zastępów (5) państwo (1) Państwo Islamskie (1) Państwo Środka (1) Państwo Żydowskie (1) papież (2) Park Słowackiego (1) Partzufim (1) Paryż (1) pentagram (1) Penuel (1) PESEL (1) petent (1) pętla (1) photo (13) photography (11) piasek (1) picie (1) picture (6) pictures (3) piekielna diatryba (1) piekło (1) pieniądze (1) pieprznik (1) pierwsza wojna w niebie (1) Pierwsza wojna w niebie: Dziedzictwo (54) pies (1) piosenka (1) pipe (1) PiS (2) Pius XII (2) place (3) places (2) plan (1) planeta (1) plants (5) Platon (1) płeć (1) plemię (1) plotka (1) PO (2) pochówek (2) podniecenie (1) podryw (1) poezja (27) pogrzeb (2) pogrzeb kawalera (1) pogrzeb panny (1) pojęcie (1) pokój do seksu (1) Polacy (1) Polak (1) Poland (4) Polgar (3) polish people (1) political fiction (2) politicians (1) polityka (6) Polska (15) Polska Partia Robotnicza (1) polski pies górski (1) pomoc (1) pomoc rodzinie (1) pomoc społeczna (3) porady (6) porzucenie (1) poszukiwanie pracy (1) potop (1) potrawa (1) potrawy (3) potrawy z mięsa (1) potwór (1) powieść (25) powieść satyryczna (33) powstanie (1) powstanie warszawskie (1) pozór (2) praca (1) pragnienie (1) prawa (1) prawa mniejszości (1) prawa podstawowe (1) prawda (6) prawda o aniołach (1) prawo (4) prawodawca (1) prayer (1) prezes (1) PRL (11) próbka tekstu (1) problemy (1) profanum (1) proroctwa (1) proroctwo (3) Proroctwo trzech (1) Prorok (1) prosaic form (1) prostytucja (2) Protais Zigiranyirazo (1) proza (2) przebaczenie (1) przekleństwo (3) przemiany (2) Przemilczeć Armagedon (43) przenośnia (1) przepis (2) przepowiednia (2) przyjaciel (3) przyjaźń (3) przypis (1) przyprawy (1) przyroda (1) przywołanie (1) Publiusz Ovidius Naso (1) Pułkownik (3) pupa (1) PZPR (1) Rachel (1) rain (1) raining (1) raróg (1) rasa (1) Re (2) realny socjalizm (3) recensio (1) recenzja (5) recenzja historyczna (1) recenzja literacka (2) recenzje (5) recenzje literackie (5) refleksja (3) refleksje (3) reformy (2) region (1) reguła (1) Reichskonkordat (1) relacje (1) relationship (1) religia (19) Rewolucja Październikowa (1) rezydencja Pułkownika (1) Richard Elliot (1) RIP (1) rody polski (1) rodzina (4) rogacz (1) rok obrzędowy (1) Ron Howard (1) rose (3) roses (1) Rosja (6) rośliny (2) rośliny gruboszowate (1) rosół (1) róża (1) Róża Luksemburg (1) Rozdział pierwszy (1) rozstanie (1) rozważania (2) rozwieracz (1) Rudyard Kipling (2) Rumunia (1) Russia (1) Russia Federation (1) Rwanda (1) Rydz (1) rytuał (1) rząd londyński (1) rządy (1) Rzym (1) sacrum (1) Sąd Ostateczny (2) sądy (1) saga (1) saga aniołów (1) sakiewka (1) Samaria (1) Sansenoj (1) Santoria (1) Sapon (1) sarkazm (1) satanizm (9) satyra (56) satyra polityczna (24) savoir vivre (1) Sea (1) sędziowie (1) SEEiK (64) seeik.pl (82) Sefira (1) Sefirot (1) sekretarka (1) seks (6) seks analny (2) seksualność (2) Semangelof (1) Senoj (1) Seria: Prowincjonalna (2) Set (2) sex (2) sex na świecie (1) sheep-dog (2) short text (3) sieć (1) siekiera (1) siły natury (1) Singing in the Rain (1) sintoizm (1) skuteczność (1) skutki (1) SLD (2) Śledź (1) slogans (1) słowa (1) Słowacja (1) Słowianie (1) sługa (1) sługus (1) śmierć (6) śmieszność (2) śmieszny tekst (6) Smok (1) smród (1) śnieg (2) socjal (1) socjalizm (4) Sofoniasz (1) Solidarność (1) solidaruch (1) Sophie Neveu (1) spirytualne (1) społeczeństwo (3) społeczność (2) sprzedaż (1) sraczka (1) środki alkoholowe (1) środowisko (1) Stanisław Gruszczyński (1) starożytność (1) Stary Testament (2) Stasiu Bułka (1) state (1) state farm (1) stawki (1) ster (1) sterowanie (1) store shelves (1) stories (1) stosunek (1) stosunki (4) STTL (1) Stwórca (28) stworzenie (2) styl jebitny (1) succulentus (1) sukces (1) sukulenty (1) surowce (1) Swaróg (1) sweet flowers (4) świat (3) Świat Książki (1) światy (1) święta (1) Święta Inkwizycja (2) święto (1) święty (2) świnia (2) Sydon (1) symbol (3) synkretyzm (1) system (3) szacunek (1) szanse (1) szatan (16) szatański (1) Szczachy Dolne (1) Szema (1) Szeol (2) Szinear (1) Szkocja (1) szkolenia (1) szlachta (1) sztuka (1) Sztuka kochania (2) sztuka miłości (1) sztuka pisana (1) Szua (1) szwadrony śmierci (1) Takie sobie bajeczki (1) Talmud (1) Tamar (1) Tatra (1) tchnienie (1) tears (1) technika (2) tekst (1) terapia (1) testament (1) The Fall (2) The First War in Heaven (2) The Jews (1) The Ten Sfirot (1) The Zohar (3) toga (1) toilet paper (1) tolerance (1) tolerancja (1) Tom Hanks (1) tomatoes (1) Tora (1) town (3) tradycja (11) tragedia (1) translate (1) travel (3) trees (2) Tron (2) trudności (1) trunek (1) trylogia (1) trylogia aniołów (6) Turcja (1) twórczość (1) ubój (1) uchodźcy (1) ucieczka (1) ucieczka z kraju (1) uczciwość (1) UE (4) układ (1) umieranie (1) Universally (1) upadek (1) UPaP (30) upap.eu (29) Urel (3) Urgal (1) urok (1) urzędnik (1) urzędy pracy (1) USA (2) utwór (8) utwór poetycki (9) utwory poetyckie (18) uzależnienia (1) Uziel (30) Uziel Mora (7) uzielmora.eu (4) view (3) vinegar (1) wafelnica (1) wafle (1) walk (1) walka (1) wampir (1) wampiryzm (2) war (1) Warchołów (1) Warszawa (2) wartości (1) waterfall (1) Watykan (2) Wąż (1) wędrowcy (1) węzeł (1) wiara (8) wiatr (1) wibrator (2) widzenie (1) wiek XIX (1) Wielka Nierządnica (1) wieprzowina (1) wiersz (25) wiersza (1) wiersze (13) wierszyk (2) wieża (1) wieża Babel (2) Wikingowie (1) Wiocha (4) Wiocha. Powieść jebitna (7) Wiosna (1) wirus (1) władza (2) władza ludowa (1) władztwo (1) Włodzimierz Lenin (1) Wojciech Jaruzelski (1) wojna (5) wojna w niebie (3) wojsko (1) wolność (1) woods (2) world (1) wota (1) WP (1) wróg (1) wsparcie państwa (1) wstęp (6) wszechrzecz (2) www.materializmhistoryczny.com (3) wycinka (1) wydanie (2) wyjazd za granicę (1) wykluczenie (1) wykluczenie społeczne (1) wypowiedź (1) wyrazy (1) Wyrocznia Pana (1) wyuzdany seks (1) wywiad (1) wyzwolenie Warszawy (1) z autorem o książce (1) z życia wzięte (3) zabawa (1) zabawy erotyczne (1) zabory (1) zachowanie (1) zagłada (1) Zagraniczna depesza (1) zagrożenia (1) Zakopane (2) żałomsza (1) zaloty (1) zapach (1) zapowiedź (1) zarobek (1) zarobki (2) zasady (2) zasiłek (1) zastęp (5) zatrudnienie (1) zaufanie (1) zawód (1) zdjęcia (4) zdrada (3) zgoda społeczna (2) Ziemia (9) ziemie polskie (1) ziemniaki (2) ziggurat (1) zima (1) zioła (1) Zion (1) zła wróżba (1) zło (4) złorzeczenie (2) zły (1) Zoefel (1) Zohar (2) żołnierz (1) żona (1) zrozumienie (1) ZSRR (13) zupa fasolowa (1) zupa grochowa (1) zupa z dyni (1) zupa ziemniaczana (1) związek (1) zwierzęta (6) życie (4) życiorys (1) Żydzi (7) żywa legenda (1)